Naše služby

Restaurace nabízí širokou paletu služeb a dokáže se přizpůsobit každému individuálnímu požadavku+ 420 226 203 880

Kontaktujte nás


Dárkový poukaz

Kupte si dárkový poukaz v libovolné výši do restaurace Etnosvět!


Vouchery jsou k dostání v restauraci Etnosvět nebo Vám je pošleme kamkoli poštou.


Catering

Připravíme pro Vás perfektní vegetariánský catering na jakoukoli akci. Vyzkoušejte něco nového a překvapte hosty výbornými pochutinami a pestrými kombinacemi přírodních chutí.


Pronájem prostor

Náš unikátní víceúčelový třípatrový prostor je vhodný pro organizaci libovolného eventu, od firemního večírku přes výstavu až po libovolnou kulturní akci.

Designové prostory restaurace navozující atmosféru celého světa jsou vhodné pro celou řadu společenských akcí. Prostory jsou vybaveny veškerou moderní audiovizuální a prezentační technikou, takže jsou vhodné pro různá školení, workshopy či přednášky. Sály jsou prostorově variabilní, lze je oddělit či naopak vzájemně propojit mobilní akustickou příčkou.

Na veškeré akce samozřejmě nabízíme doplňkové cateringové služby, kdy náš zkušený šéfkuchař Anthony Kulehsa sestaví na míru menu dle Vašich požadavků.

Pro více informací či v případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle + 420 736 762 940 nebo na e-mailu misa@etnosvet.cz.
Etnokarta

Z každé útraty v naší restauraci či v našem kulturním centru obdržíte na kartu bonus ve výši

10 % z celkové útraty. Bonus je možné uplatnit ihned následující den.

Žádost o Etnokartu

Formulář


Žádost o Etnopeněženku

Formulář

Etnopeněženka

Využijte tuto kartu jako svou elektronickou peněženku do naši restaurace Etnosvět. Z každé vložené finanční částky dostanete od nás navíc 15 % bonus.