KÁLI DANCE – V HLUBINÁCH / NÁVRAT KE KOŘENŮM

Publikováno 29. ledna, rubrika Etnosvět Events, autor

KÁLI DANCE – taneční ženské kruhy o světě ženy a tématech jejího života –
CESTA ŽENY K SOBĚ a k větší celistvosti skrze tanec.

Budu se těšit milá Ženo, když se přidáš mezi nás.

Téma dnešního tance: V HLUBINÁCH / NÁVRAT KE KOŘENŮM

Když jsem tvořila dnešní část KALI DANCE, která otevírá pomyslnou CESTU ŽENY K SOBĚ SKRZE TANEC pro rok 2019, měla jsem o ní svoji představu, ale pořád mi chodili do hlavy dvě slova: Hlubiny a Kořeny.

A tak bude dnešní tanec patřit, Kořenům, Hlubinám, 1.čakře, Matce Zemi, instinktům, ale hlavně tělu, chrámu ženské, duše, v kterém se odehrává vše, co na Zemi prožíváme a prožívat chceme.

Moc se na Vás v Novém roce těším. Budeme znovu tančit ženská témata, tak důležité pro ukotvení, rozvoj i léčení našeho ženství, ke kterým přidám v novém roce některé prvky z 7*ČAKRA DANCE, kterým jsem vás provázela v létech 2013-2016.

Koncepce a myšlenka KALI DANCE i pro rok 2019 zůstávají stejné:
Podpora a rozvoj
ženství, ženské energie, jemnosti, sílykreativity, i sexuality a hlavně Cesta ženy k sobě a k větší celistvosti skrze tanec.

Více o tanci KÁLI DANCE, jeho záměru, pár reakcí od vás a mnohem více se dozvíš zde:http://www.cestyksobe.com/kali-dance

Přijď si zatančit svoji vlnu ženskosti! Přijď ji prožít a procítit ve svém tanci! Skrze tělo, energie, i emoce. 

Těším se na dnešní tanec a jsem zvědavá, kde nás jeho téma povede. Věřím, že i z dnešního tanečně prožitkového večera si odneseš i ohledně tohto důležitého tématu v životě ženy nějaké poznání pro sebe, i pro svůj další život.

Těším se na Tebe. Silvia Henniger