KÁLI DANCE – Taneční ženské kruhy

Publikováno 5. ledna, rubrika Etnosvět Events, autor

ZVu Tě na první část mého ( po čase ) úplně nového tanečního projektu pro ženy KÁLI DANCE.
Dnes: DARY TEMNÉ LUNY .

Co to KÁLI DANCE je ?
KÁLI DANCE je spontánní prožitkový tanec pro ženy. Přináší spoustu zajímavých ženských témat, které budeme spolu prožívat a prociťovat skrze tanec – v těle, v energií, i v emocích.

Tanec KÁLI DANCE nevyučuje žádné kroky, ani “figúry”. Je jenom na tobě, jak se v tanci propojíš se svým telem, emocemi a tématy, které se v tanci objeví a vyjádřiš, co se v ten který moment tance v tobě odehává

Proč KÁLI DANCE ?
Kali je staroindindická byhyně, která přináší vědomí a změnu.
Je to už pár let, co jsem přijala její  jméno jako symbol mé práce, která má za cíl přinést lidem, kterí ke mně chodí do poradně, nebo na kurzy vědomí a změnu.

Tato základní idea se nese celou moji prací. Či je to už poradna pro osobní rozvoj, poradna pro intimní život a partnerské vztahy, tanec, semináře.

Co Ti  KÁLI DANCE přinese ? 
KÁLI DANCE je tanec transformace.
Rozvíjí, podporuje a léčí ženství, ženskou jemnost i sílu, kreativitu a sexualitu.
Pomáhá ženám vědome rozvíjet v sobě ženské kvality a integrovat je do svého života.

Jako všechny mé dosavadní tance, je i KÁLI DANCE hlavně tanec dynamický a hravý, v kterém se také dozvííte mnoho zajímavého o ženském světě ( někdy i o sobě).
Děje se tak hlavně v meditacích a imaginacích, které vkládám mezi jednotlivé bloky tance. Některé z témat pak roztančíš a procítíš v sobě. To může vést následně k pozitivním změnám v tvém životě.

Přijďt si zatančit svoji vlnu ženskosti ! Přijď ji prožít a procítit ve svém tanci ! Skze tělo, energie, i emoce. Těším se na Tebe.