Mužská sexualita – Intro večer

Publikováno 11. ledna, rubrika Etnosvět Events, autor

Téma: Vtělení mužské síly – Intro večer k výcviku vědomá sexualita

PRAHA 7. 2. 2019

Přijď na tento večer a budeš mít možnost společně s námi prozkoumat a prožít si, jaké to je vnímat v sobě skutečnou vědomou mužskou sílu. Díky tomu můžeš zjistit, jak ti to může pomáhat ke zlepšování kvality tvého života.

Sexualita není jen “to”, co se děje v ložnici. Je to o mnoho větší princip plného zapojení se do života. Jako muži se můžeme učit, jak používat své tělo, sílu a mysl pro naplnění našeho života v sexualitě, vztazích a v životní vizi.

Tento večer bude pro tebe příležitost “ochutnat”, jaké to je být v prostředí prodchnutém respektem, úctou, bezpečím a inspirací od ostatních mužů. Bude to také prostor k tomu, abys získal větší jasnost a čerstvou vizi do základních částí tvého života.

Na co se můžeš těšit

Seznámíme tě s tím, jak probíhá roční výcvik pro muže – Vědomá mužská sexualita. Díky tomu můžeš poznat, jak lze přeměnit tvé vztahy ze zdrojů frustrace a boje do vášnivého vztahu plného naplnění a růstu.

Přítomni budou také asistenti a účastníci loňských běhů tohoto výcviku. Přidjou, aby posdíleli to, jak jim tento výcvik ovlivnil a změnil životy. Poznáš tak nejen Gregora Khushrua Steinmaurera – vedoucího výcviku – ale také asistentský tým, který mu při výcviku pomáhá.

V tomto večeru bude samozřejmě také prostor pro všechny tvé dotazy týkající se výcviku a jeho náplně.

Podnět a vize zorganizovat výcvik zaměřený na mužskou sexualitu vyšel z kruhu spontánně a přirozeně jako potřeba a nadstavba a další rozvoj našich aktivit. Naše vize vést a organizovat výcviky pro muže se zhmotňuje více a více.

CENA: 250 Kč (platba předem)

Kontakt:
Kamil Kabát
tel.: +420 603 440 654
e-mail: info@muzskasexualita.cz

Možnost registrace: www.muzskykruh.cz