Přinášíme chuť dálek

Jsme si velmi dobře vědomi, že vegetariánský catering je odvaha. A my ji máme. Obrovskou. Mluví za nás totiž už stovky spokojených zákazníků. A nejeden milovník masa už před námi smekl klobouk.

Náš catering je, stejně jako celá filosofie restaurace Etnosvět, plný barev, koření i chutí z celého světa. Rádi přeneseme kousek z pestrých chutí dálek přímo na vaši akci. Ať se bude konat u nás v restauraci, konferenčních prostorech, salónku nebo pojedeme k vám.

A k tomu všemu nás baví vinné párování a nebojíme se ani koktejlů nebo koňaku. Degustační zážitek můžete spojit s cateringem nebo si ho užít jen tak.

Ukázkové menu Napište nám

Pestrost

Přenést na jedno místo, různé chutě ze všech koutů světa, to je naše kuchařská mise. V našich jídlech objevíte jak tradiční ingredience tak ty, co k nám doputovaly z druhé strany světa. A koření to je naše tajná zbraň na vaše chuťové pohárky.

Originalita

Rádi boříme hranice a posouváme vegetariánskou gastronomii zase o kousek dál, než bylo zvykem. Třeba takový tataráček z červené řepy včetně dalších 15 ingrediencí, je naším originálním receptem. Jednoduše, smažák a čočku s párkem od nás nečekejte.

Trendy

Před pár lety Prahu zaplavily burgery, a my jsme si řekli, že tenhle trend musí jít i ve vege verzi. Výsledkem jsou mini burgery na vícero způsobů, třeba řepový nebo z květáku. A takhle mi to děláme skoro se vším, necháme se inspirovat nějakým trendy jídlem a potom si ho přetvoříme pode našich představ.

Tým

Za každým skvělým jídlem stojí parta kreativních lidí, které baví hrát si s ingrediencemi, chutěmi i barvami. Jídlo je jejich vášní a když vy si čtete knížku, oni listují v nové kuchařce :). Seznamte se, tohle je náš tým vedený Ondrou Panošem.

Naši klienti

Poptat catering

Naši klienti

Etnosvět klienti