Přinášíme chuť dálek

Jsme si velmi dobře vědomi, že vegetariánský catering je odvaha. A my ji máme. Obrovskou. Mluví za nás totiž už stovky spokojených zákazníků. A nejeden milovník masa už před námi smekl klobouk.

Náš catering je, stejně jako celá filosofie restaurace Etnosvět, plný barev, koření i chutí z celého světa. Rádi přeneseme kousek z pestrých chutí dálek přímo na vaši akci. Ať se bude konat u nás v restauraci, konferenčních prostorech, salónku nebo pojedeme k vám.

A k tomu všemu nás baví vinné párování a nebojíme se ani koktejlů nebo koňaku. Degustační zážitek můžete spojit s cateringem nebo si ho užít jen tak.

Ukázkové menu Napište nám

Pestrost

Přenést na jedno místo, různé chutě ze všech koutů světa, to je naše kuchařská mise. V našich jídlech objevíte jak tradiční ingredience tak ty, co k nám doputovaly z druhé strany světa. A koření to je naše tajná zbraň na vaše chuťové pohárky.

Originalita

Rádi boříme hranice a posouváme vegetariánskou gastronomii zase o kousek dál, než bylo zvykem. Třeba takový tataráček z červené řepy včetně dalších 15 ingrediencí, je naším originálním receptem. Jednoduše, smažák a čočku s párkem od nás nečekejte.

Trendy

Před pár lety Prahu zaplavily burgery, a my jsme si řekli, že tenhle trend musí jít i ve vege verzi. Výsledkem jsou mini burgery na vícero způsobů, třeba řepový nebo z květáku. A takhle mi to děláme skoro se vším, necháme se inspirovat nějakým trendy jídlem a potom si ho přetvoříme pode našich představ.

Tým

Za každým skvělým jídlem stojí parta kreativních lidí, které baví hrát si s ingrediencemi, chutěmi i barvami. Jídlo je jejich vášní a když vy si čtete knížku, oni listují v nové kuchařce :). Seznamte se, tohle je náš tým vedený Ondrou Panošem.

Naši klienti

Poptat catering

[contact-form-7 id="4997" title="Žádost o catering"]

Naši klienti

Etnosvět klienti

 

Restaurace je trvale uzavřena. Tým Etnosvěta se částečně přesunul do naší spřátelené restaurace Spojka Karlín.

Těšíme se na Vás!

Eventové prostory Etnosvět Events jsou nadále v provozu! Celou restauraci je možné pronajmout pro soukromé účely.

www.spojujeme.cz

V rámci Spojujeme nabízíme i originální, zábavné a bezpečné on-line programy! Show Must Go On.

 

The restaurant is permanently closed. The Etnosvět team has partially moved to our friendly restaurant Spojka Karlín.

We look forward to you!

Variable venues Etnosvět Events are still opened! Also the entire restaurant can be rented for private purposes.

www.spojujeme.cz

Within Spojujeme, we also offer original, fun and safe online programs! Show Must Go On.