Manažerka restaurace

Daria Ponomareva

Vaření a výborné jídlo je pro mě životní vášeň. Svou profesní kariéru jsem však zahájila zcela mimo gastronimické služby. Po studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem začala pracovat v oboru mezinárodní námořní přepravy. Zastávala jsem postupně pozice Shipping Operations Manager, Shipbroker a Crew Manager. Stále více mě však lákalo splnit si celoživotní sen – otevřít vlastní restauraci. A tak když jsem dostala nabídku vést celý tým v restauraci Etnosvět, neváhala jsem! Mou vizí je skvělé fungující, příjemný personál a perfektní nabídka jídel, díky čemuž bude návštěva v Etnosvětě opravdovým gastronomickým zážitkem.

Šéfkuchař

Ondřej Panoš

Hned po vyučení v oboru kuchař jsem začal objevovat krásy i úskalí tohoto řemesla v několika restauracích a hotelích v mém rodném Táboře. Za krátko se mi toto prostředí vrylo pod kůži natolik, že jsem se rozhodl studovat hotelový management. Nějakou dobu jsem na této pozici i pracoval. Když však přišla nabídka z AA rosette restaurace v UK, neváhal jsem a kravatu pověsil do skříně. Pod vedením zkušeného šéfkuchaře jsem se naučil opravdu mnoho a po čase se stal jeho zástupcem.

Protože doma je doma, vrátil jsem se zpět do Prahy, a přidal se k týmu Etnosvěta. Zde mohu uplatnit mé zkušenosti a dělat to co mám rád, vařit z poctivých sezónních surovin.

Manažerka směny

Lucie Filipiecová

Obor Gastronomie mě vždy zajímal, vystudovala jsem střední školu hotelovou a dva roky VOŠ Cestovního ruchu, zblázněná do cestování jsem však studium přerušila a pár let strávila ve Skotsku sbíráním zkušeností. Nakonec, úplně neplánovaně, jsem se přestěhovala do Prahy a našla si práci, která mě baví a jako bonus k tomu jsem si zde našla přátelé. 🙂

 

Marketing

Petra Prokůpková

Kamarádi by mě asi popsali jako člověka, který je chvíli na zemi a chvíli s hlavou v oblacích, někoho kdo nesnese stereotyp a jehož život je, tak trošku, jízda na horské dráze. Mám lehkou závislost na adrenalinových sportech, i když po nějakém tom zranění už je to se mnou lepší. Stihla jsem se poprat s vlnami na kitu v Portugalsku i si zajezdit freeridy na lyžích v Americe. Což zní jako kdybych se jenom bavila 🙂 A to zase ne! Studovala jsem dvakrát v Dánsku, kde jsem se definitivně zamilovala do brandingu a ten potom vystudovala v Rakouském Innsbrucku. Neustále se snažím spojit svou touhu po volnosti s kreativní prací markeťáka. A za tuhle možnost děkuji Etnosvět týmu, protože část pracovního týdne sedím doma v Krkonoších 🙂

Číšník

Erik Luccas

Proč právě práce na pozici číšníka ve vegetariánské restauraci? Protože po více jak 10 letech zkušeností s prací v gastronomii to byla nová výzva, měl jsem chuť zkusit jiné prostředí. A v Etnosvětě jsem narazil na super tým lidí, přátelskou atmosféru a férové jednaní. Mezi moje záliby patří cestovaní a studium novodobých dějin, a právě díky vstřícnému přístupu mých kolegů, mohu svoje koníčky nadále bez omezení provozovat.

Koordinátorka eventů

Veronika Hašpicová

Jakožto vystudovaná zlatnice jsem velice pečlivá, trpělivá a pracovitá. Začínala jsem jako brigádnice v malé restauraci, kde jsem se postupně vypracovala. Zakládám si na pořádku a organizovanosti. Ve volném čase ráda zahradničím, vařím a peču – což mě přivedlo až do Etnosvěta.

Chtěla bych dodat, že práce v Etnosvětě mě naplňuje jak profesně, tak lidsky. Jsem ráda, že mohu pracovat s tolika profesionály a tolika rozmanitými lidmi, jako právě v Etnosvětě.

Sales a event manažerka

Michaela Dvořáková

Aloha! 🙂 Žádná nuda, žádná šeď, ale spíš pestrost, nové chutě, zajímavé zkušenosti a skvělé zážitky – to je zatím můj hlavní point z Etnosvěta 🙂 Chci abyste si od nás odnášeli příjemný zážitek nejen z jídla, ale také z celkové atmosféry. Zároveň mi záleží na pohodě všech lidí z týmu Etnosvěta, protože oni jsou ti, kdo Etnosvět tvoří! A tak je tu každý den jiný a náročně krásný :)) #zivotjesweet #tastewithoutborders

Event koordinátorka

Kačka Tůmová

V Etnosvětě jsem dostala nejen skvělou práci, kde nemusím mít špatný pocit ze servírování masa, ale také mě obohatila spousta nových zkušeností. Získala jsem i skvělou partu kolegů, které mohu považovat za své přátele a tudíž i místo, které je téměř mým druhým domovem. Děkuji 🙂