Catering a degustace

Pro někoho samozřejmost, pro jiného spíše opatrný pokus o zpestření. Připravit pohoštění bez masa se může zdát jako odvážný krok. Odvážné to možná je, ale stojí to za to!

“I přes to, že jsme milovníci masa, skvěle jsme si pochutnali.”, “Nejsem vegetarián, ale moje chuťové buňky jásaly.”,…mnoho předsudků a ještě více pozitivního překvapení, takové jsou reakce těch, kteří ochutnali Etnosvět.

Náš catering je, stejně jako celá filosofie restaurace, plný barev, koření i chutí z celého světa. Ať už plánujete coffee break na poradu, catering na váš den D, nebo pohoštění na večírek v našich prostorách, poznejte svět chutí, který nemá hranic a spojte se s námi.

P.S. Vegetariánské jídlo neznamená zeleninový fresh nebo filtrovanou vodu. K dobrému jídlu patří dobré pití, to je fakt, tak na nás nechte také vinné párování, degustaci whisk(e)y nebo dezert v podobě našeho oblíbeného koktejlu Lady Passion.

Jdete do toho s námi?

COFFEE BREAK

Hledáte dobrý a trochu nevšední coffee break? Náš tým je tu pro vás… Náš domácí štrůdl, maková bábovka, skvělé tramezzino sandwiche, nebo miniwrapy lahodí oku i chuťovým buňkám. Vše doplňujeme několika osvědčenými celebritami z naší À la carte nabídky jako je mango-čokoládový mousse nebo domácí bezlepková houska s dýňovým hummusem. To vše doplněné kávou & čajem a domácím ledovým čajem.

FINGER FOOD

Nerozlučný parťák většiny cateringů…finger food. Malé, barevné, chuťově bohaté „jednohubky“ jsou přesným odrazem našeho motta „Svět chutí bez hranic“. Mezi našimi srdcovkami jsou třeba bliny s kaviárem z mořské řasy, crème fraîche s kafrovou limetkou nebo paštika z uzeného tempehu, chutney z červené jeřabiny a perníkový chips. Ze sladkého nemůžeme nezmínit božské mango sago nebo pomerančovou panna cottu s hruškou.

RAUT

Velká akce pro 50, 100, 300 lidí? Ničeho se nebojíme. Očekávat můžete stejnou kvalitu jako u nás v restauraci, vše si připravujeme sami a rautová nabídka, stejně jako naše menu, prochází několikrát do roka obměnou podle sezónnosti.

DEGUSTACE

Zážitková degustace? Ano, přesně tohle od nás můžete očekávat. Zážitek spojený s degustací vín z celého světa, koktejlů i drinků. Degustace perfektně odstartuje neformální byznys setkání, stejně jako je skvělým programem na večer pro firemní či soukromou akci.

Napište nám

[contact-form-7 id="1930" title="Žádost o službu"]

Naši klienti

Etnosvět klienti

 

Restaurace je trvale uzavřena. Tým Etnosvěta se částečně přesunul do naší spřátelené restaurace Spojka Karlín.

Těšíme se na Vás!

Eventové prostory Etnosvět Events jsou nadále v provozu! Celou restauraci je možné pronajmout pro soukromé účely.

www.spojujeme.cz

V rámci Spojujeme nabízíme i originální, zábavné a bezpečné on-line programy! Show Must Go On.

 

The restaurant is permanently closed. The Etnosvět team has partially moved to our friendly restaurant Spojka Karlín.

We look forward to you!

Variable venues Etnosvět Events are still opened! Also the entire restaurant can be rented for private purposes.

www.spojujeme.cz

Within Spojujeme, we also offer original, fun and safe online programs! Show Must Go On.