Svatba

Většina lidí považuje svatbu za nejdůležitější den v životě.  My v restauraci Etnosvět souhlasíme, a proto také přistupujeme k pořádání vašeho dne D s maximálním nasazením. Chtěli bychom vám slíbit, že všechno bude dokonalé a na 100 %. Ale jsou drobnosti, které neovlivníme. Jen můžeme slíbit, že s vámi budeme hledat zakutálený knoflíček od šatů a podáme kapesníček tátovi, až mu u přípitku ukápne slza.

Připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

Pokud už máte své vysněné místo vybrané, rádi vám na něj přivezeme kompletní catering i s obsluhou. Nemusíte se o nic starat, jen se u nás stavíte na ochutnávku a domluvíme společně menu.

PROSTORY

Naše prostory v 1. patře tvoří tři vzájemně propojené sály, které vám umožní pozvat až 170 hostů! Samozřejmostí je kompletní výbava sálů, jejich příprava a dekorace. Rádi se spojíme s vaší květinářkou nebo svatební koordinátorkou a společně vše naplánujeme. Přece jenom, jsme tu doma.

U NÁS

Jak jsme psali, připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer nebo brunch po svatbě. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

CATERING NA SVATBU

Vysněné místo byste měli, ale jídlo a pití ještě ne? Přijedem k vám a zajistíme kompletní servis na místě. S cateringem přivezeme i dobrou náladu a úsměv na tváři, aby ten váš den D stála za to. Protože láska prochází žaludkem 🙂 a bez přípitku by to nešlo!

Napište nám


Naši klienti

Etnosvět klienti