Svatba

Většina lidí považuje svatbu za nejdůležitější den v životě.  My v restauraci Etnosvět souhlasíme, a proto také přistupujeme k pořádání vašeho dne D s maximálním nasazením. Chtěli bychom vám slíbit, že všechno bude dokonalé a na 100 %. Ale jsou drobnosti, které neovlivníme. Jen můžeme slíbit, že s vámi budeme hledat zakutálený knoflíček od šatů a podáme kapesníček tátovi, až mu u přípitku ukápne slza.

Připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

Pokud už máte své vysněné místo vybrané, rádi vám na něj přivezeme kompletní catering i s obsluhou. Nemusíte se o nic starat, jen se u nás stavíte na ochutnávku a domluvíme společně menu.

PROSTORY

Naše prostory v 1. patře tvoří tři vzájemně propojené sály, které vám umožní pozvat až 170 hostů! Samozřejmostí je kompletní výbava sálů, jejich příprava a dekorace. Rádi se spojíme s vaší květinářkou nebo svatební koordinátorkou a společně vše naplánujeme. Přece jenom, jsme tu doma.

U NÁS

Jak jsme psali, připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer nebo brunch po svatbě. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

CATERING NA SVATBU

Vysněné místo byste měli, ale jídlo a pití ještě ne? Přijedem k vám a zajistíme kompletní servis na místě. S cateringem přivezeme i dobrou náladu a úsměv na tváři, aby ten váš den D stála za to. Protože láska prochází žaludkem 🙂 a bez přípitku by to nešlo!

Napište nám

[contact-form-7 id="1930" title="Žádost o službu"]

Naši klienti

Etnosvět klienti

 

Restaurace je trvale uzavřena. Tým Etnosvěta se částečně přesunul do naší spřátelené restaurace Spojka Karlín.

Těšíme se na Vás!

Eventové prostory Etnosvět Events jsou nadále v provozu! Celou restauraci je možné pronajmout pro soukromé účely.

www.spojujeme.cz

V rámci Spojujeme nabízíme i originální, zábavné a bezpečné on-line programy! Show Must Go On.

 

The restaurant is permanently closed. The Etnosvět team has partially moved to our friendly restaurant Spojka Karlín.

We look forward to you!

Variable venues Etnosvět Events are still opened! Also the entire restaurant can be rented for private purposes.

www.spojujeme.cz

Within Spojujeme, we also offer original, fun and safe online programs! Show Must Go On.