Svatba

Většina lidí považuje svatbu za nejdůležitější den v životě.  My v restauraci Etnosvět souhlasíme, a proto také přistupujeme k pořádání Vašeho dne D s maximálním nasazením. Chtěli bychom Vám slíbit, že všechno bude dokonalé a na 100%. Ale jsou drobnosti, které neovlivníme :). Jen můžeme slíbit, že s Vámi budeme hledat zakutálený knoflíček od šatů a podáme kapesníček tátovi, až mu u přípitku ukápne slza. Vždyť právě ty maličké nedokonalosti, k tomu všemu nakonec patří a bývají vtipnou součástí dne :).

Připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

Pokud už máte své vysněné místo vybrané, rádi Vám na něj přivezeme kompletní catering i s obsluhou. Nemusíte se o nic starat, jen se u nás stavíte na ochutávku a domluvíme společně menu.

Ať budete u nás nebo my u Vás, ozvěte se naší eventové královně Míše, se vším poradí.

PROSTORY

Naše hřiště v 1. patře tvoří tři vzájemně propojené sály, které vám umožní pozvat až 170 hostů! Samozřejmostí je kompletní výbava sálů, jejich příprava a dekorace. Rádi se spojíme s Vaší květinářkou nebo svatební asistentkou a poradíme s výběrem vhodných prostor a jejich uspořádáním. Přece jenom, jsme tu doma.

OBĚD U NÁS

Jak jsme psali, připravíme skvělé jídlo pro svatební hostinu, zajistíme dort i dobroty na celý večer. Budete si přát DJ a tančit až do rána? Zařídíme 🙂

CATERING NA SVATBU

Vysněné místo byste měli, ale jídlo a pití ještě ne? Přijedem k Vám a zajistíme kompletní servis na místě. Přivezeme dobroty, dobrou náladu a úsměv na tváři, aby ten Váš den D stála za to. Protože láska prochází žaludkem 🙂 a bez přípitku by to nešlo!

Napsat Míše


Naši klienti

Etnosvět klienti