Soukromé akce

Oslava narozenin? Oslava výročí svatby? Křest vlastní knížky? Soukromá vernisáž? U nás v restauraci Etnosvět jsme připraveni na všechno :).

Zavolejte nebo napište Míše, ráda Vám se vším poradí.

K dispozici je restaurace v suterénu, která je díky klidnému prostředí vhodná pro komornější oslavy, restaurace v přízemí (součástí i venkovní zahrádka) a tři plně vybavené sály v rámci konferenčních prostorů v 1. patře o celkové výměře 180 m2. Sály lze navíc díky mobilním stěnám vzájemně propojit a vytvořit tak jeden velký sál, což oceníte zejména při pořádání větších akcí.

Plátno

Projektor

Zvukové zařízení

Wifi

Flipchart

Catering

Bar

Osvětlení

Parkování

Každá patro má vlastní toalety. V 1. patře, kde jsou situovány všechny sály, je navíc možné využít i šatnu. Samotné sály jsou vybaveny osvětlením, zvukovým zařízením, projektorem s plátnem a flipchartem. Samozřejmostí jsou židle a stoly, které lze uspořádat různě podle typu akce nebo vašich požadavků. V případě zájmu zajistíme cateringové služby z naší restaurace v podobě rautů s nápoji a pokrmy z různých koutů světa. V celém objektu je zdarma Wi-Fi připojení a hosté restaurace mohou zdarma parkovat na blízkém parkovišti.

Přijde se sami přesvědčit, že ne nadarmo jsme získali ocenění Vegetariánská restaurace roku 2016 a jsme držiteli Certifikátu výjimečnosti 2017. Najdete nás na kousek od náměstí I.P. Pavlova v Praze 2.

Kromě celé řady soukromých nebo firemních akcí, školení, seminářů atd. pořádáme i tzv. Etnosvět eventy.

 

Pořádáme také:


Nezávazná poptávka

Pro více informací či v případě zájmu kontaktujte Míšu:

Naši klienti

Etnosvět klienti