Blog

Etnosvět je mezinárodní přátelské prostředí, kde se odehrává celá řada zajímavých příběhů. Objevujeme nové chutě, poznáváme jiné restaurace, cestujeme a prostřednictvím našeho blogu se s vámi o naše zážitky podělíme! :)

Do konce dubna ještě na Legerova 40

Publikováno 9. března, rubrika Blog

Naši milí Etnosvěťáci,
na vědomí se dává, že dne 30.4. uzavřeme po více než čtyř a půl letech Etnosvět na Legerové. Byla to neskutečná jízda a zároveň velká škola. Budeme moc rádi, když si s námi těch posledních pár týdnů pořádně užijete!

Celý příspěvek >>

První novinky na menu v roce 2020

Publikováno 7. února, rubrika Blog

Připravili jsme pro Vás opět pár novinek, které potěší nejen Vaše chuťové buňky 😉 ale i imunitní systém!

Celý příspěvek >>

Valentýn v Etnosvětě

Publikováno 31. ledna, rubrika Blog

Valentýn v Etnosvětě již tradičně nebude plný srdíček, ale dobrého jídla. Můžete se těšit na růžový amuse bouche a speciální valentýnský dezert od Noama.

Celý příspěvek >>

Tip na dárek

Publikováno 16. prosince, rubrika Blog

To, že se Etnosvět spojil s dalšími podniky pod jednu značku Spojujeme, už jsme Vám říkali 🙂 Napadlo nás, že v předvánočním čase by se mohl hodit takový malý tip na dárek do jednoho z nich.

Celý příspěvek >>

Svatomartinské mladé víno v Etnosvětě

Publikováno 11. listopadu, rubrika Blog

Pro zpříjemnění podzimních dní si již naši předkové připíjeli na sv. Martina prvním vínem z úrody. Svatomartinské víno se tak stalo tradicí, která sahá již do doby Josefa II. a my na ni velmi rádi navazujeme.

Celý příspěvek >>

Polední menu zpátky na scéně

Publikováno 29. října, rubrika Blog

Chybělo vám, tak ho vracíme zpátky na scénu!

Petr se rozhodl přijmout výzvu přípravy poledního menu …

Celý příspěvek >>

Podzimní novinky na MENU

Publikováno 25. října, rubrika Blog

Ať chceme nebo ne, podzim už je tu a zima pomalu klepe na dveře. Připravili jsme pro Vás pár novinek, které Vás zahřejí!
Hlavní roli v podzimním menu hrají sezónní suroviny jako hrušky, jablka, ořechy nebo dýně.

Celý příspěvek >>

Noam a jeho recepty s příběhem

Publikováno 23. září, rubrika Blog

Náš obědový král ze Spojka Karlín a zástupce šéfkuchaře ve Spojce i Etnosvětě se ve svém volném čase zapojuje do různých projektů. Tentokrát byl osloven Sdružením pro integraci a migraci v rámci projektu “recepty s příběhem”, aby provedl účastníky školy vaření typickou kuchyní své země.

Celý příspěvek >>

Oslavili jsme 4. narozeniny!

Publikováno 2. září, rubrika Blog

Ve středu 28. srpna 2019 jsme oslavili 4. narozeniny v kruhu našich Etnokartářů, partnerů i přátel. Společně jsme připili na zdraví Etnosvětu a strávili příjemný večer u dobrého jídla, pití a vína od DAVINUS.

Celý příspěvek >>

Letní osvěžené menu

Publikováno 24. července, rubrika Blog

Léto je v plném proudu, a proto pro Vás naši kuchaři připravili opět pár novinek, kterými osvěžili aktuální nabídku. Hlavní roli v letním menu hrají sezónní suroviny jako meloun, maliny, rajčata, cuketa, máta nebo bazalka.

Celý příspěvek >>