Blog

Etnosvět je mezinárodní přátelské prostředí, kde se odehrává celá řada zajímavých příběhů. Objevujeme nové chutě, poznáváme jiné restaurace, cestujeme a prostřednictvím našeho blogu se s vámi o naše zážitky podělíme! :)

Tip na dárek

Publikováno 16. prosince, rubrika Blog

To, že se Etnosvět spojil s dalšími podniky pod jednu značku Spojujeme, už jsme Vám říkali 🙂 Napadlo nás, že v předvánočním čase by se mohl hodit takový malý tip na dárek do jednoho z nich.

Celý příspěvek >>

Svatomartinské mladé víno v Etnosvětě

Publikováno 11. listopadu, rubrika Blog

Pro zpříjemnění podzimních dní si již naši předkové připíjeli na sv. Martina prvním vínem z úrody. Svatomartinské víno se tak stalo tradicí, která sahá již do doby Josefa II. a my na ni velmi rádi navazujeme.

Celý příspěvek >>

Polední menu zpátky na scéně

Publikováno 29. října, rubrika Blog

Chybělo vám, tak ho vracíme zpátky na scénu!

Petr se rozhodl přijmout výzvu přípravy poledního menu …

Celý příspěvek >>

Podzimní novinky na MENU

Publikováno 25. října, rubrika Blog

Ať chceme nebo ne, podzim už je tu a zima pomalu klepe na dveře. Připravili jsme pro Vás pár novinek, které Vás zahřejí!
Hlavní roli v podzimním menu hrají sezónní suroviny jako hrušky, jablka, ořechy nebo dýně.

Celý příspěvek >>

Noam a jeho recepty s příběhem

Publikováno 23. září, rubrika Blog

Náš obědový král ze Spojka Karlín a zástupce šéfkuchaře ve Spojce i Etnosvětě se ve svém volném čase zapojuje do různých projektů. Tentokrát byl osloven Sdružením pro integraci a migraci v rámci projektu “recepty s příběhem”, aby provedl účastníky školy vaření typickou kuchyní své země.

Celý příspěvek >>

Oslavili jsme 4. narozeniny!

Publikováno 2. září, rubrika Blog

Ve středu 28. srpna 2019 jsme oslavili 4. narozeniny v kruhu našich Etnokartářů, partnerů i přátel. Společně jsme připili na zdraví Etnosvětu a strávili příjemný večer u dobrého jídla, pití a vína od DAVINUS.

Celý příspěvek >>

Letní osvěžené menu

Publikováno 24. července, rubrika Blog

Léto je v plném proudu, a proto pro Vás naši kuchaři připravili opět pár novinek, kterými osvěžili aktuální nabídku. Hlavní roli v letním menu hrají sezónní suroviny jako meloun, maliny, rajčata, cuketa, máta nebo bazalka.

Celý příspěvek >>

Recept na červen – Watalappan

Publikováno 6. června, rubrika Blog

Až se opět venku na chvilku ochladí můžete vyzkoušet tento sladký dezert, který připravil do našeho kalendáře Amila.

Celý příspěvek >>

Květnový recept – Rolky plněné špenátem a sýrem

Publikováno 14. května, rubrika Blog

Plněné rolky jsou skvělý tip pro menší oslavu nebo párty, rozhodně se budou vyjímat mezi cupcaky a chlebíčky :). Jsou stejně tak fajn jako hlavní jídlo.

Celý příspěvek >>

Limča byla na nás :)

Publikováno 5. dubna, rubrika Blog

Fandíme běžcům! Pokud jste 6. 4. nebo 4.-5. května obuli běžecké boty a zúčastnili se 1/2 Maratonu Praha nebo Maratonu Praha, tak jste se u nás mohli zastavit na domácí limču, ta byla vždy celý víkend na nás! 🙂

Celý příspěvek >>