Do konce dubna ještě na Legerova 40

Publikováno 9. března, rubrika Blog, autor

Restaurace Praha Etnosvět

Naši milí Etnosvěťáci,

na vědomí se dává, že dne 30.4. uzavřeme po více než čtyř a půl letech Etnosvět na Legerové. Byla to neskutečná jízda a zároveň velká škola. Budeme moc rádi, když si s námi těch posledních pár týdnů pořádně užijete!

Máte Etnokartu nebo Etnopeněženku?

Prosíme vás, abyste přišli uplatnit své bonusy na Etnokartách a kredity v Etnopeněženkách do konce dubna! Pokud byste to opravdu nestihli, kontaktujte nás, prosím, na této adrese hana@etnosvet.cz a domluvíme se.

Sbíráte razítka na 10. oběd zdarma?

9. března rušíme naši polední nabídku. Pokud sbíráte razítka na 10. oběd zdarma, nezoufejte. V době obědů (ve všední dny v čase 11:30 – 16:00) zavádíme zpět 30% slevu na veškerá jídla.

Máte voucher?

Přijďte ho uplatnit do konce dubna. Pokud byste to nestihli, bude ho možné uplatnit od 1.5.2020 do 31.12.2020 v naší sesterské restauraci Spojka Karlín. V případě, že vám to nevyhovuje, kontaktujte nás, prosím, na této adrese hana@etnosvet.cz a domluvíme se.

V současné době hledáme obchodního partnera, který má správné místo pro pokračování našeho konceptu. Máte vhodný prostor na Starém Městě a chcete se stát partnerem Etnosvěta? Dejte nám vědět na hana@etnosvet.cz nebo 774071702.

Zastavte se, jsme tu pro vás do konce dubna. A když ne, tak budeme rádi, když nás navštívíte v některém z našich dalších podniků, ať už na únikovkách v Endorfinu, nebo na něčem dobrém ve Spojce Karlín, kam se částečně náš tým přesouvá.

Obrovský dík všem, kteří s námi Etnosvět budovali, stejně tak vám všem, našim skvělým hostům! Byly to nezapomenutelné časy! Tak třeba zase někdy 🙂

Tým Etnosvěta