Do konce dubna ještě na Legerova 40

Publikováno 9. března, rubrika Blog, autor

Restaurace Praha Etnosvět

Naši milí Etnosvěťáci,

na vědomí se dává, že dne 30.4. uzavřeme po více než čtyř a půl letech Etnosvět na Legerové. Byla to neskutečná jízda a zároveň velká škola. Budeme moc rádi, když si s námi těch posledních pár týdnů pořádně užijete!

Máte Etnokartu nebo Etnopeněženku?

Prosíme vás, abyste přišli uplatnit své bonusy na Etnokartách a kredity v Etnopeněženkách do konce dubna! Pokud byste to opravdu nestihli, kontaktujte nás, prosím, na této adrese hana@etnosvet.cz a domluvíme se.

Sbíráte razítka na 10. oběd zdarma?

9. března rušíme naši polední nabídku. Pokud sbíráte razítka na 10. oběd zdarma, nezoufejte. V době obědů (ve všední dny v čase 11:30 – 16:00) zavádíme zpět 30% slevu na veškerá jídla.

Máte voucher?

Přijďte ho uplatnit do konce dubna. Pokud byste to nestihli, bude ho možné uplatnit od 1.5.2020 do 31.12.2020 v naší sesterské restauraci Spojka Karlín. V případě, že vám to nevyhovuje, kontaktujte nás, prosím, na této adrese hana@etnosvet.cz a domluvíme se.

V současné době hledáme obchodního partnera, který má správné místo pro pokračování našeho konceptu. Máte vhodný prostor na Starém Městě a chcete se stát partnerem Etnosvěta? Dejte nám vědět na hana@etnosvet.cz nebo 774071702.

Zastavte se, jsme tu pro vás do konce dubna. A když ne, tak budeme rádi, když nás navštívíte v některém z našich dalších podniků, ať už na únikovkách v Endorfinu, nebo na něčem dobrém ve Spojce Karlín, kam se částečně náš tým přesouvá.

Obrovský dík všem, kteří s námi Etnosvět budovali, stejně tak vám všem, našim skvělým hostům! Byly to nezapomenutelné časy! Tak třeba zase někdy 🙂

Tým Etnosvěta

 

Restaurace je trvale uzavřena. Tým Etnosvěta se částečně přesunul do naší spřátelené restaurace Spojka Karlín.

Těšíme se na Vás!

Eventové prostory Etnosvět Events jsou nadále v provozu! Celou restauraci je možné pronajmout pro soukromé účely.

www.spojujeme.cz

V rámci Spojujeme nabízíme i originální, zábavné a bezpečné on-line programy! Show Must Go On.

 

The restaurant is permanently closed. The Etnosvět team has partially moved to our friendly restaurant Spojka Karlín.

We look forward to you!

Variable venues Etnosvět Events are still opened! Also the entire restaurant can be rented for private purposes.

www.spojujeme.cz

Within Spojujeme, we also offer original, fun and safe online programs! Show Must Go On.