MuVa tanec

Publikováno 2. ledna, rubrika Etnosvět Events, autor

MuVa je tanec, který uvolňuje emoce, „čistí hlavu“, uzdravuje tělo, posiluje organismus, povznáší duši. Tanec, který má každý v sobě, i ten kdo nikdy netančil. Tanec, kde nikdo neurčuje styl ani tempo, kdy nikdo nevede nikoho. Je to pouze Vaše intuice, Váš vnitřní tanečník, která určuje Váš tanec. Tančit může každý bez ohledu na věk, pohlaví, váhu, či taneční zkušenosti.
Tanec MuVa má blízko k intuitivnímu, spontánnímu či scénickému tanci. Je tancem naprosté svobody projevu, který roztančí nejen Vaše tělo, ale i srdce a duši. Vyvěrá přímo z těla i nitra tanečníka, proto na taneční lekci mohou přijít ženy i muži jakéhokoliv věku či postavy, nezáleží, jak zdatnými tanečníky jsou, ani kolik lekcí navštívili – každá je nová. Tanečníky vedu pouze hudbou a slovy, čímž se v každém z nich probudí jeho vlastní vnitřní tanečník. A tak přestože je pro všechny hudba stejná, rytmus a styl má každý svůj.

MuVa tanec může tančit i ten, kdo má zdravotní omezení, jelikož pohyb a rytmus určuje tělo tanečníka a tělo samo sobě nikdy neublíží (dá se tančit i vleže, pokud to tělo jinak neumožňuje).

Veškerá témata tanečních setkání, která zde najdete, jsou pečlivě vybírána a tvořena tak, aby co nejlépe posloužila přání poskytnout Vám optimální dávku uvolnění, poznání, relaxu a zábavy, stejně jako možnosti spolupodílet se na tvorbě příjemných prožitků a udělat tak něco dobrého nejen pro své zdraví.

Probuďte v sobě i Vy vašeho vnitřního tanečníka…

Budu se těšit na setkání s Vámi v tanci.

Soňa-Mitra

MuVa tanec

 

Restaurace je trvale uzavřena. Tým Etnosvěta se částečně přesunul do naší spřátelené restaurace Spojka Karlín.

Těšíme se na Vás!

Eventové prostory Etnosvět Events jsou nadále v provozu! Celou restauraci je možné pronajmout pro soukromé účely.

www.spojujeme.cz

V rámci Spojujeme nabízíme i originální, zábavné a bezpečné on-line programy! Show Must Go On.

 

The restaurant is permanently closed. The Etnosvět team has partially moved to our friendly restaurant Spojka Karlín.

We look forward to you!

Variable venues Etnosvět Events are still opened! Also the entire restaurant can be rented for private purposes.

www.spojujeme.cz

Within Spojujeme, we also offer original, fun and safe online programs! Show Must Go On.